Andropauza

Kdy začíná u mužů andropauza, proč k ní dochází a jaké jsou její příznaky? Týká se andropauza každého muže? Může souviset snížení sexuálního apetitu a problémy s erekcí s mužským přechodem? Které choroby ohrožují muže po padesátce? Jak se muži vyrovnávají se změnami, které zpravidla nastávají v průběhu přechodu? Informace o mužském naleznete v uvedených příspěvcích.

Pokračujte na původní zdroj

Andropauza

Více v kategorii Mužské pohlavní hormony

Články na NZIP

 • Alkohol a děti

  Když si děti „výjimečně“ přiťuknou, zůstanou jen u přiťuknutí? 12 let je průměrný věk konzumace první sklenice alkoholu. První zkušenosti s alkoholem získávají děti většinou v rodinách. I v dětství přitom může vzniknout závislost na alkoholu.

 • ParaCENTRUM FENIX, z.s.

  S mottem „Roztáčíme život naplno“ pomáhá ParaCENTRUM FENIX lidem po poranění míchy a jejich blízkým při návratu do aktivního života. Podpírá je v náročné životní změně, ukazuje cestu a bojuje jako lvi za lepší společenské začlenění a kvalitu života osob s poraněním míchy.

Doporučené zdroje

 • Menopauza

  Co je menopauza (přechod, klimakterium), proč k ní dochází a kdy zpravidla nastupuje? Jaké obtíže se mohou objevit během přechodu a které choroby ohrožují ženu po menopauze? Jakým způsobem je možné zmírnit obtíže způsobené hormonální nerovnováhou? Prochází muži také přechodem? Nejen těmito otázkami se zabývají uvedené příspěvky.

  Přejít na externí zdroj