Mapa pomoci závislým osobám

Na portálu drogy-info.cz najdete mj. interaktivní mapu, která obsahuje různé typy zařízení a programů specializujících se na pomoc osobám s látkovou či nelátkovou závislostní poruchou. Škála těchto adiktologických programů je opravdu rozsáhlá: zaměřují se nejen na léčbu, ale také na poradenství, nebo snižování rizik. Do mapy byly zařazeny i služby pro odvykání a služby zaměřené na problémové hráčství. Provozovatelem portálu je Národní monitorovací středisko pro a závislosti.

Pokračujte na původní zdroj

Mapa pomoci závislým osobám

Články na NZIP

 • Hledám logopedickou ordinaci

  Můj pětiletý syn chodí do školky, kam dochází jednou týdně logopedka. Ta mi říkala, že syn má mezizubní sykavky a nejdou mu hlásky R a Ř. Doporučení od dětské lékařky na odbornou péči u klinického logopeda už jsem si byla vyzvednout. Teď už mi zbývá jen najít logopeda či logopedku, kam bych se synem mohla pravidelně docházet. Nejraději bych byla, kdyby logopedická ordinace byla poblíž místa našeho bydliště.

 • Hledám dětského lékaře

  Přestěhovali jsme se s manželem na druhou stranu republiky, za dva měsíce se nám má narodit naše první dítě. Potřebuji pro něj v místě našeho nového bydliště najít vhodného pediatra.

 • Potřebuji přepravit tatínka do nemocnice

  Mému tatínkovi je 80 let a je na vozíčku. Potřeboval by odvézt do vedlejšího města na vyšetření. Moje auto, které mám specializované pro převoz, jsem ale musela kvůli poruše odvézt do servisu, nemohu tedy tatínka přepravit sama. Potřebovala bych proto najít někoho, kdo mi pomůže s přepravou tatínka do nemocnice.

 • Regionální zpravodajství NZIS

  Portál regionálního zpravodajství Národního zdravotnického informačního systému (NZIS) nabízí uživatelům souhrn základních ukazatelů charakterizujících daný region (případně Českou republiku) společně se statistickými a analytickým výstupy ve formě interaktivní datových vizualizací.