COVID-19: oficiální informace od Ministerstva vnitra České republiky

Ministerstvo vnitra České republiky na svém webu podrobně informuje zejména o podmínkách vstupu na území ČR, ale podává také obecné informace o nouzovém stavu, dále informace pro cizince, detailní informace pro obce, a v neposlední řadě zveřejňuje i řadu doporučení, která vydalo jeho pracoviště.

Více v kategorii COVID-19

Články na NZIP

  • Kam a na koho se obrátit v případě problémů s kojením

    Kojení je nejlepší způsob výživy, který může maminka dopřát svému dítěti pro jeho správný růst a vývoj. Je zdravé nejen pro dítě, ale i pro ni samotnou, šetří peníze i přírodu. Následující článek poradí, kam a na koho se obrátit, pokud se kojení i přes snahu a odhodlání matky i podporu rodiny nedaří. Protože přínos kojení je tak velký, že určitě stojí za to v případě problémů vytrvat a kojení nevzdávat.

  • Reklama na léčivé přípravky

    Léky jsou komoditou, která je regulovaná striktními pravidly od okamžiku začátku vývoje, přes registraci i po celou dobu, kdy jsou uváděny na trh. Účelem všech těchto regulací je zajištění ochrany zdraví společnosti (veřejného zdraví) i zdraví jednotlivců. Proto i oblast reklamy na léky je regulovaná pravidly stanovenými v zákoně.

Doporučené zdroje