Onemocnění prostaty

Zdroje věnované nejčastějším onemocněním , ke kterým patří zbytnění prostaty a . Najdete zde informace, které se týkají , , příznaků, a léčby prostaty. Dále pak informace, které se týkají zdravotních problémů se .

Pokračujte na původní zdroj

Onemocnění prostaty

Články na NZIP

Doporučené zdroje

 • Zhoubné nádory prostaty

  Zdroje věnované prevenci, rizikovým faktorům, příznakům, diagnostice a léčbě rakoviny prostaty. Získáte znalosti, které vám pomohou se orientovat v preventivních vyšetřeních, díky kterým lze zachytit rakovinu prostaty v časném stádiu, a dozvíte se, v čem spočívá a jak probíhá léčba zmíněného zhoubného onemocnění prostaty.

  Přejít na externí zdroj
 • Mamografie

  K čemu slouží mamografie a kde se provádí? Jak probíhá vyšetření prsů na mamografu? Jedná se o spolehlivé a bezpečné vyšetření? Co je mamografický screening a z jakého důvodu je důležitý včasný záchyt rakoviny prsu? Odpovědi na tyto otázky a další informace, které se týkají daného tématu, naleznete v uvedených zdrojích.

  Přejít na externí zdroj
 • Zhoubné nádory jater

  Jaké jsou příčiny vzniku rakoviny jater a které příznaky mohou na ni upozornit? Proč toto onemocnění obvykle nebývá odhaleno v časném stadiu a která vyšetření je třeba provést ke stanovení diagnózy? Jaké jsou možnosti léčby a v čem spočívá biologická léčba rakoviny jater? Odpovědi na tyto otázky a další informace, které se týkají daného tématu, naleznete v uvedených zdrojích.

  Přejít na externí zdroj